SEO & Marketing pro vaše digitální služby a produkty

Pokud máš web, který je technologicky správný, tak SEO & Marketing jsou to, co by tě mělo zajímat. Bavíme se o obsahu webu a optimalizaci pro Google/Seznam, pak taky obsah pro sociální sítě nebo založení kampaní a reklam.

Jak to dokážeme?

SEO strašák

Velmi často chce klient „zlepšit SEO“ aniž by věděl, co to pro něj znamená. SEO je balíček vylepšení webu, který má zajistit, aby vyhledávač dostal pokud možno 100 % informací. Ty pak zpracuje a zobrazuje uživateli na základě „dotazů“ v jeho hledání – ať už se tedy bavíme o Googlu nebo Seznamu.

Google pak do tohoto balíčku započítává i technologickou stránku webu a jeho načítání – velikost stránky, velikost obrázků, délka nadpisu, délka textů na řádek, ale taky zda text nezasahuje mimo obrazovku, zda obrázku mají správnou velikost, co blokuje načítání atd.

SEO práce na webu

1

Validní indexace ve vyhledávači + dostupnost sitemap.

2

Validní soubor robots.txt

3

Analýza klíčových slov

4

Ošetřené 404, 3xx stránky

5

Optimalizace obrázků

6

Optimalizace obsahu vůči tématu stránky

7

HTTP vs HTTPS (zabezpečení)

8

Google Core Web Vitals

9

Duplicitní obsah na webu

10

Mikrodata a JSON+LD schémata

11

Popisky, obrázky pro sociální sítě

12

Technologicky optimalizovaný web

A jak s tím marketingem?

On-page a of-page SEO není všemohoucí a musíte mu pomoci. Pokud analýza produktu/služby ukáže, že je potřeba se zaměřit na marketing značky nebo specifické části businessu, tak i zde můžeme pomoci.

Ať se tedy jedná o tvorbu marketingových strategií pro reklamy, sociální sítě nebo brand jako takový. Celá značka by měla být konzistentní a musí dávat jasně najevo lidem, co znamená a co mají čekat. Určitě není žádoucí na webu říkat, že si ceníte svých klientů, ale žádným způsobem jim posléze nepomáháte se k online podpoře dostat a vyřešit problém, který je trápí.

1

Marketingové strategie

2

Brandová strategie

3

Kampaně

4

Kreativní koncepty

5

Copywriting

6

Video & post produkce

7

Správa sociálních sítí

8

Microsity

9

Analýza produktu/služby

Jak se s námi spojit