Tvorba webu na míru na WordPress "levně" od 30 000 Kč

Pavel Mareš
Pavel Mareš

05. 09. 2021
wordpress

Tvorba webu na míru na WordPress jde i levně s výdrží webu klidně 5 let a déle. Je to snadné, jen musíte přemýšlet nad volbou řešení a co vše musí splňovat.

Tvorba webu na míru na WordPress

Udělat web je dnes snadné. Díky tomu se ale objevila celá řada cest, které zprvu vypadají zdárně, nicméně po čase se ukáže, že vedou ke špatným výsledkům a spíše Vás nutí trávit nad správou svého webu více než méně času. Horší varianta pak je, že zaplatíte někomu a po půl roce až roce musí celé řešení vyměnit.

 

Existuje tvorba webu levně a „levně“

Jaký je rozdíl? První varianta je ta, že opravdu Vám dodá někdo web, který se zdá že funguje, je podle Vašich představ a cena se pohybuje v rozmezí do 20 000 Kč. V této cenové relaci si musíte rozpočítat to, že daný dodavatel do ceny musí zahrnout celou řadu dalších výdajů.

Tím pádem levný web sice může stačit, pokud na něj už nikdo nebude moc sahat nebo klient nedělá moc změn. Tohle ale určitě slyšel nikdo nechce. Úpravy by měly jít snadno a rychle.

My tedy volíme variantu „levně“ kdy ceny začínají na 30 000 Kč včetně grafiky. Proč? Protože máme optimalizované procesy tvorby webů a e-shopů. Weby vydrží bez problému 5 a více let. Tím pádem je to pro klienty investice dlouhodobá.

Velké množství našich zakázek začíná na 60 000 Kč. Kdy nabízíme řešení SEO, obsahu, grafiku, správné nastavení UX nebo pomoc s rozvojem produktu / služby.

 

Co máme vyšperkované do detailu

Proces tvorby webu. Zdá se to logické, ale celá řada dodavatelů řeší mnoho úkonů až při samotné tvorbě. V čem je to u nás jiné konkrétně? Nad každým webem přemýšlíme jako nad jednotlivými bloky. Tedy co se navrhne, jde v administraci složit na jakékoliv podstránce.

Upravíte tak 100 % obsahu a nemusíte za námi chodit zpětně s maličkostmi jako změny textů a obrázků.

 

Přemýšlíme dopředu

To znamená koukat, kam klient jde a jaké jsou jeho možnosti. Příkladem budiž jazykové mutace. Automaticky veškeré weby a e-shopy tvoříme s podporou Polylang PRO, což Vám zajistí to, že si sami přeložíte celý web bez nutnosti našeho zásahu. Prostě jen přidáte jazyk.

U mnohých webů tuto část dodavatel nemá promyšlenou a často se tak setkáváme s otázkou, zda podpora jazyků nebude problém. Pro nás nebude nikdy.

 

Proč na míru na WordPressu?

Odpověď je jednoduchá. Zastupitelnost a rozšířitelnost řešení. Pokud jako klient následně chcete / musíte tvořit s někým jiným, nejste omezeni řešením na míru.

Výhod je ale mnohem více. Na světe neexistuje komunita pro jedno CMS řešení větší, než pro WordPress. Najdete tisíce firem a desetitisíce jednotlivců, které můžete / můžeme oslovit.

 

Bezpečnost

Pokud chcete bezpečný web, tak vězte, že WordPress samotný na to myslí. Tým okolo WordPressu aktuálně obsahuje okolo 50 bezpečnostních expertů. K tomu můžeme přičíst celou řadu dalších, kteří působí ve firmách, jež tvoří pluginy typu WordFence.

 

Naše šablona vs. Divi vs. Elementor

Máme vlastní řešení z jednoho důvodu. Weby tvoříme tak, aby si klient mohl upravit většinu webu bez problému a vyměnit 100 % obsahu. Pokud je potřeba cokoliv dodělat, tak není problém vytvořit nový blok. Což jde v řádech desítek minut.

Jako bonus máme weby perfektně optimalizované od začátku až do konce. Je zde absolutní kontrola všech řešení a pokud se některé ukáže jako špatné, výměna není problém.

U builderů typu Divi a Elementor může klient sahat na design a manipulace s obsahem je pro něj mnohonásobně komplikovanější. Dalším problémem je postupná degradace webu z hlediska zahlcování databáze.

Jestli že pak klient nedá pozor, po čase musí web opravit tvůrce a to za nemalé ceny. Když k nám tedy přijde klient, že si nechal vytvořit web za 20 000 Kč nad Elementorem a po půl roce až roce nefunguje podle představ, jeho opravy běžně naceňujeme na 20 000 Kč.

Klientům pak ukazujeme naše weby a ve většině předěláváme celý web, který pak klientovi slouží roky.