Marketing

Vytváříme marketingové strategie, které mají smysl a přináší výsledky. K marketingu přistupujeme komplexně a vždy s ohledem na potřeby konkrétní značky. V plnění vašich cílů jsme v tom totiž s vámi, a proto se na nás můžete kdykoliv obrátit.

Marketingová strategie a konzultace

Dáme směr marketingovým aktivitám a navrhneme cesty, které budou respektovat nastavený plán.

Výkonnostní PPC kampaně

Hledáš někoho, kdo ti navrhne a zrealizuje PPC kampaně s orientací na návratnost a plnění nastavených cílů?

Sociálních sítě

Když víš, že “socky” jsou důležitou vizitkou tvého brandu, ale nevíš, jak na to. Poradíme.

Copywriting

Připravíme texty na web, reklamní kampaně a posty na sociální sítě. Zajistíme, aby text měl hlavu a patu. 

Tvorba kreativ

Potřebuješ chytrý a chytlavý obsah pro svoje kampaně? Pomůžeme ti vše naplánovat a klidně to převezmeme do svých rukou. 

Foto a video obsah

Profi fotky a chytlavé video mohou tvoje kampaně vyšvihnout na novou úroveň.

Marketingová strategie a konzultace

Strategie je základ, bez kterého nemají kroky v online marketingu dlouhodobý smysl. Můžeš mít spoustu skvělých nápadů, ale pokud jim nedáš jasný směr, snadno se ztratíš a spálíš spoustu financí. Proto pro klienty tvoříme strategické plánování marketingových aktivit a případně i konzultace, díky kterým určíme správný směr a cíle.

Výkonnostní PPC kampaně

Když potřebuješ zviditelnit svoji značku, dostat zákazníky na svůj web nebo zvýšit prodeje, pomůžou ti k tomu správně a efektivně nastavené PPC kampaně. Správa kampaní zahrnuje vše od úvodních analýz, nastavení či auditu účtů, doporučení pro tvorbu kreativ až po průběžnou optimalizaci a pravidelné vyhodnocování.

Sociálních sítě

Každá značka chce profil na sociálních sítích. My ti ale pomůžeme vybrat si tu správnou právě pro tvoji značku. Pak taky dohlédneme na to, abys ji správně používal a využil jejich potenciálu na maximum. Sledujeme nové trendy a v souladu s nimi navrhujeme pro naše klienty funkční kreativní řešení a výkonnostní reklamy.

Copywriting

Pomocí kvalitního textu lze dosáhnout mnoha cílů, od představení značky a budování jejího jména až po samotný prodej služeb či produktů. Udržet jednotný tón komunikace může být docela oříšek, ne však pokud tuto činnost svěříš někomu, kdo nedovolí hlasu tvé značky uhnout z nastavených pravidel. Nech svoji značku mluvit skrze profíka, který pohlídá konzistentnost, která je v marketingu klíčová.

Tvorba kreativ

Správně zacílenou reklamou ještě nemáme vyhráno. Důležitou a často opomíjenou částí je tvorba kreativ. Vytváříme bannery, články na web, návrhy landing pages apod. A nejen to, jednotlivé kreativy také testujeme a hledáme neustále cesty k optimalizaci.

Foto a video obsah

Vymyslíme koncept focení / tvorby videa, následně umíme zrealizovat, sestříhat a upravit do takových formátů, aby výsledek vyhovoval místu, kde bude k vidění. Může se jednat o krátké formáty vhodné na sociální sítě (tvorba reels, instastories), nebo třeba delší naučná či instruktážní videa.

Orientační ceník služeb

Snažíme se být plně transparentní. Ceny se mohou a budou lišit na základě Tvého zadání, ale chceme uvést alespoň základní přehled cen.

Audit současného marketingu a návrh řešení / marketingová konzultace

Chcete si posvítit na potenciál značky a nevíte, kde a jak začít? Připravíme soubor doporučení přesně pro potřeby vaší značky, probereme vše, co tě bude zajímat.

od
6 000 Kč

do
15 000 Kč

Kompletní správa marketingu 

Přenechte nám kompletní správu vašeho marketingu, budete mít jistotu, že je ve správných rukách. Od nastavení strategie, správu kampaní, rozvoj, placené reklamy až po reporting.malá značka od
15 000 Kč

střední značka od
25 000 Kč

velká značka od
35 000 Kč

Dílčí marketingové činnosti

Každou dílčí činnost naceňujeme individuálně. 

orientační hodinová sazba
1 200 Kč