O nás

Je důležité vědět, s kým máš tu čest. Od komunikace, design webu/aplikace, technickou tvorbu až po správu obsahu a sociálních sítí. Níže můžeš mrknout na členy týmu, kteří ti s tvým produktem/službou budou pomáhat.

Pavel

Pavel

Designér, Developer

Pavel kreslí weby a dohlíží na jejich tvorbu od začátku do konce a klidně přidá ruku k dílu. Komunikace s klienty je zásadní, pokud je tedy potřeba něco vyřešit, není problém zvednout telefon.

Honza

Honza

Kodér, Programátor

Honza se stará o technickou část našich projektů. Web se musí rychle načíst, správně zobrazit a dobře používat. Animace na webu? Není problém. Super zobrazení na každém zařízení? Denní chléb.

Pavlína

Pavlína

Obchoďák, Marketing

Pavlína si vzala na starosti obchod a marketing. Pomáhá kontaktovat klienty, kteří ještě možná neví, jaké služby nabízíme a že bychom pro ně mohli být užiteční. K tomu všemu pak pomáhá s marketingem pro nás i klienty.

Veronika

Veronika

Copywriter, správa sociálních sítí

Obsah je začátek i konec všeho. Veronika píše články, spravuje obsah všech klientských webů a mimo to ještě dozoruje jejich sociální sítě tak, aby vše fungovalo jednotně a jasně.

Daniel

Daniel

Martketing & SEO

Daniel s námi buduje SEO a Marketing. Pomáhá klientům správně nastavit reklamy na Googlu. Samozřejmostí jsou off-page a on-page faktory, aby tvou službu/projekt našel na Googlu a Seznamu každý.

Jak se s námi spojit