O nás & náš příběh

Jsme jeden tým, se kterými se ve světě digitálu neztratíš.

V každém z nás se skrývá jedinečná schopnost, kterou se nebojíme naplno využít. Společně ti pomůžeme objevit a prozkoumat veškeré možnosti digitálního světa tak, abys vykročil šikmo směrem k úspěchu.

 

Pavel Mareš

CEO & designér

Jan Stejskal

Senior fullstack vývojář

Nikola Jarošová

Marketing a branding

Jan Šporek

Fullstack vývojář a správa serverů

Dominik Zecoli

Fullstack vývojář

Michal Horák

Fullstack vývojář

Jakub

Designér

Petr

správa serverů

Časová osa

Něco málo o tom, jak jsme začali a kam směřujeme.

2016

Začátek podnikání na volné noze

Pavel začal podnikat jako samostatný UX/UI designér a WordPress vývojář.

2020

Založení firmy

V roce 2020 už přicházelo přes příliš zakázek a jejich rozsah byl tak velký, že bylo potřeba sehnat pomoc zatím pomocí externí pomoci od vývojářů z WordPress komunity.

2021

Rozšíření týmu

Externí síly už nebyly dostatečné a bylo nutné, aby se projektům někdo věnoval čas minimálně dvou lidí. Bylo potřeba sehnat dalšího vývojáře, teď už alokovaného a ne jen externí výpomoc. Tím se do týmu připojil Honza Stejskal.

2022

Interní projekty

Podařilo se zajistit pravidelný a dostatečný přísun zakázek tak, abychom mohli začít tvořit vlastní projekty. Největším je Webtero – vlastní hosting s fyzickými server v Praze, šablony a builder pro WordPress.

2023

Expanze

Rok 2023 přinesl nečekané rozšíření týmu o další 2 vývojáře, vývoj ERP systému na míru pro českou firmu nebo tvorba komplexních řešení na WordPressu. Též se do týmu přidala Nikola Jarošová a vytvořili jsme tak dedikované marketingové oddělení, společně s externí pomocí např. pro nastavování PPC nebo správu sociálních sítí.